Dziewięć trików na podbicie libido

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka wypróbowanych sposobów na to, żeby bardziej Ci się chciało i żeby twoja i towarzyszki satysfakcja ze stosunku była dużo większa.

Oto kilka prostych rad, żeby w twojej sypialni zrobiło się naprawdę gorąco!
1. Dotykaj ją
Jeżeli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twój organizm zacznie wytwarzać hormony, które wzmocnią waszą więź. Amerykańskie badania wykazały, iż kontakt cielesny aktywizuje produkowanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zespala pary ze sobą. Skutek jest oczywisty: częściej zaczynasz mieć ochotę na seks.
2. Wolne chwile spędzaj na słońcu

Nawet jedna godzina spędzona w pełnym słońcu może podnieść poziom testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o sześćdziesiąt dziewięć procent – do takiej konkluzji doszli naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. W dodatku światło słoneczne obniża ilość melatoniny, hormonu, który obniża płodność oraz popęd seksualny. Światło z solarium też tak działa.
3. Aranżuj romantyczne seanse filmowe

Według naukowców z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może sprawić, że mężczyzna będzie bardziej romantyczny oraz czuły. Stwierdzili oni, iż filmy romantyczne podwyższają ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wysokie libido – aż o dziesięć procent. Najtrudniejszym twoim zadaniem będzie znalezienie takiego filmu, w czasie którego uda ci się nie usnąć.
4. Kiedy tylko masz ochotę to ziewaj
Ziewanie i wzwody są dozorowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przygotujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym staniesz na wysokości zadania, gdy pojawi się tego rodzaju konieczność. Oprócz tego ziewanie sprawia, że czujesz się odprężony, a do twojego członka przypływa większa ilość krwi.

5. Spożywaj ekstrakt z owocu granatu
Każdego dnia pij szklankę soku z granatu. Badania przeprowadzone na Uniwersytecie Kalifornijskim wykazały, erekcja
że owoc ten powiększa przepływ krwi do twojego narządu płciowego. Prócz tego powoduje, że całujesz bardziej namiętnie.
6. Otocz się wonią wanilii

Woń wanilii skutecznie wzmacnia napływ krwi do penisa – tak twierdzą naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa wydzielanie fal alfa w mózgu, które relaksują i pomagają wyzbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji produkowanej w mózgu, która wywołuje podniecenie seksualne. Rozumie się samo przez się, że nabywanie lodów waniliowych jest o wiele mniej przykre niż wyposażanie się w leki na potencję.
7. Jedz lekko
Jeżeli facet spożywa zbyt mało cynku, jego organizm produkuje mniej testosteronu. Tym samym należałoby włączyć do menu dużo potraw mięsnych, orzechów, nabiału i pełnoziarnistego pieczywa. Nie zapomnij również o witaminie C, która powiększa stan oksytocyny w ciele oraz wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Rzuć palenie

Nikotyna znajdująca się w wyrobach tytoniowych może wywołać zwężenie naczyń krwionośnych, utrudniając transport krwi do penisa. Pewne doświadczenie udowodniło, iż już dwa papierosy mogą sprawić, że erekcje staną się bardziej miękkie. Pamiętajmy też o innych negatywnych przymiotach palenia, takich jak nieświeży oddech, żółte zęby i zmarszczki.
wiecej na naszej stronie kamagra tanio