Sposoby na mocniejszą erekcję

przez | 14 marca 2015

avatar_99_page

O ile zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz systematycznie ćwiczyć

Spaceruj oraz podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeśli zależy ci na silniejszej erekcji, powinieneś systematycznie trenować. Wzmocnienie ogólnego stanu twojego zdrowia oraz kondycji wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego penisa. Badania dowodzą, że faceci, którzy przechodzą codziennie 3 kilometry, mają o połowę mniej kłopotów ze wzwodem w porównaniu cialis w zelu do mężczyzn, którzy preferują siedzący tryb życia. Zawężanie się żył jest jedną z istotnych przyczyn zaniku wzwodu. Tętnice funkcjonują na najlepszym poziomie jedynie wtedy, gdy się regularnie ćwiczy. Nie ma potrzeby na starcie wykonywać wszystkich skomplikowanych ćwiczeń członka, aby pomóc mu być we wzwodzie jak najdłużej. Niezmiernie łatwe ćwiczenie, jak spacer zamiast zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, żeby wywołać wyraźną różnicę błyskawicznie i w wygodny sposób. Potocznie mówiąc, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się do sklepu.

Dlaczego pomaga ziewanie?

Kiedy ziewasz, to faktycznie możesz mieć wzwód. Bierze się to stąd, że zarówno ziewanie jak i erekcja są wynikiem działania nietrwałego, jednakże niesłychanie aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Kiedy związek ten zostanie już uwolniony w mózgu, ma jakby przed sobą dwie drogi: może przemieścić się do ust albo do penisa. Nigdy nie poczułeś małego drżenia tam na dole podczas ziewania? Jest to efekt tego, iż tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i twoich okolic między nogami. Pamiętaj w takim przypadku o częstym ziewaniu oraz wyzwalaniu więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię wezmą za leniucha.

Dobrze się wysypiaj

Po seksie twój członek jest w większości wypadków wyczerpany. Musi zregenerować siły. Toteż niesłychanie istotne jest, żebyś zaznał tyle snu, ile tylko możesz. Podczas zdrowego snu zdrowy facet doświadcza pięciu-sześciu wzwodów, ale niekoniecznie jest to okazja do kolejnej zabawy z partnerką. W ten sposób twój organizm informuje cię, iż twój członek jest kamagra w zelu zdrowy oraz gotowy znowu do użycia. Twój członek “ładuje się” podczas snu. Tak więc dla twardej i zdrowej erekcji, niczym nie zmącony i długi sen jest niezwykle istotny.