Co sprawia, że nie możemy osiągnąć erekcji?

przez | 3 kwietnia 2016 

 

Wśród najpowszechniejszych przyczyn pojawienia się kłopotów z potencją można wymienić:

 

1) Zła dieta – jeśli zwykliśmy odżywiać się głównie szybkim jedzeniem, bardzo tłustym, w naszym jadłospisie nie ma zaś świeżych owoców, warzyw, ryb, to naprawdę nie wolno się dziwić, że niestety erekcja nie towarzyszy nam regularnie.

 

2) Brak ruchu, bierny tryb funkcjonowania – o ile to najzupełniej zrozumiałe, że dzisiaj spędzamy bardzo dużo czasu siedząc, w końcu bez pracy zawodowej trudno funkcjonować na dobrym poziomie, to jednakowoż nie ma sensownej wymówki dla tych osób, które nie ruszają się po pracy.

 

3) Kłopoty zdrowotnekiedy człowiek choruje na choroby serca, nadciśnienie, cukrzycę, to z automatu także z jego libido nie wszystko jest OK.

 

4) Rutyna – o ile początkowo jesteśmy pewnie zafascynowani własną kobietą, jej ciałem, to potem może dojść rutyna. A jak wiadomo, rutyna nie jest przyjemna. W owym celu należy porozmawiać z własną kobietą, spytać czy mogłaby trochę bardziej urozmaicić seks. Godne zainteresowaniaseksowne ubrania, może jakieś zabawki erotyczne, produkcje
erotyczne
bądź przebieranie się. Opcji, dzięki którym nasze życie erotyczne będzie ciekawsze nie brakuje.

 

5) Za duży stres, kłopoty w pracymocno stresujące sytuacje są permanentnym elementem naszego życia, lecz w końcu nikt nie mówi, że musimy zareagować na nie nadmiernym zdenerwowaniem. Zdecydowanie można w taki sposób kierować własnym żywotem, aby w żadnym razie nie dochodziło do takiej sytuacji, w której stres zrujnuje nam dzień, jak i nockę.


tekst dostepny na
stronie-levitra tanio
cialis bez recepty