Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz specyfiku, który rozwiąże tenże problem oraz poprawi wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to trudno najpopularniejszy kłopot, z którym często konfrontują się już nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Okolicznością potrafi stanowić nieprawidłowa dieta i szkodliwe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w obecnym witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w pewnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz skuteczność olejku, który poprawia ich stan i strukturę. Dzięki odpowiednio dobranemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i działającą ochronę dla włosów. Co ważne, doskonale dodają się i dla kobiet, jak także dla klientów, stojąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że cały olejek oraz wyciąg całości zupełnie odrębną rolę, oddziałując na następny element włosa:

– skłaniając go do rozwoju,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając oraz regenerując naruszone cebulki.

Działają w niniejszym zamknięte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii i argininę. To oczywiście te elementy przesądzają o wydajnym funkcjonowaniu mózgu i zawierają poważne stanowienie w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wychodzeniu, i co za czym chodzi, choćby do 60% redukując ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo

Vivese Senso Duo Oil