Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz środka, który zlikwiduje tenże kłopot i polepszy stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to nie najpopularniejszy kłopot, z którym systematycznie konfrontują się teraz nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Podstawą zapewne być nieodpowiednia dieta oraz słabe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w tym witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w pewnym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i skuteczność olejku, który ułatwia ich stan i strukturę. Dzięki dobrze dostosowanemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz wspomagającą ochronę dla włosów. Co ważne, świetnie przydają się zarówno dla osób, jak też dla klientów, stając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, że wszystek olejek i wyciąg całości zupełnie inną rolę, wpływając na inny element włosa:

– skłaniając go do wzrostu,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając oraz regenerując naruszone cebulki.

Zasilają w ostatnim ujęte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii oraz argininę. To właśnie te momenty stanowią o dobrym funkcjonowaniu środka również trzymają niemałe miejsce w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wychodzeniu, i co wewnątrz tym chodzi, choćby do 60% obniżając ryzyko łysienia!

Vivese

Vivese Senso Duo Oil