Marzyłeś o wspaniałej sylwetce, natomiast niełatwo o taki rezultat? Przetestuj innowacyjnych suplementów!

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i zamyka produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus i najświetniejsze aktywne składniki świadczą Ci gwarancję, że Twój testosteron, na który tak mocno pracowałeś, nie zamieni się w estrogen.

WYDAJNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i powiększ skutki swoich treningów. Cerberus pozwala Ci wykuć mięśnie ze stali i wspaniale je wyrzeźbić. Zwiększenie moce i wielkości jeszcze nie nie istniałoby tak banalne i bliskie.
Cerberus

Jeżeli chcesz wyzwolić w sobie bestię, musisz podnieść poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że stoi enzym, aromataza, który powoduje na zmianę androgenów (w ostatnim testosteronu) w hormony żeńskie, mianowicie estrogeny. Enzym obecny jest więc Twoim wrogiem. Cerberus jest dobrym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Zauważysz jak Twoje mięśnie pracują bardziej skutecznie. Sprawdzisz jak wymienia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia skutki kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Zwiększa ilość hormonu rozwoju we natury
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus posiada unikalną zastrzeżoną mieszankę składników EstroBlock, która hamuje produkcję estrogenu i kontroluje poziom testosteronu na szerokim poziomie. To wszystko bez efektów ubocznych. Dla wielkiego efektu stosuj zgodnie z preparatem Somatodrol.

Antoni Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jako młody chłopak chodził w piłkę nożną. Kontuzja spowodowała, że dotarłem na siłownię. Wykazałoby się, że ta chęci do tworzenia swojej opinii. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata wytężonej pracy nad naszym ciałem i doborem zdrowej diety pokazały go jako dobrze myśleć o siebie. Tę umiejętność wyraża naszym podopiecznym.

Cerber to znaczny mityczny trzygłowy pies.
Cerberus żeby Somatodrol dopomoże Ci odbić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Przetestuj!

Iridium

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )