Świetne rezultaty przy małym nakładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
maksymalny efekt treningów
najdoskonalsza klasę środków
przypływ mocy i wartości
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
wszechstronny plan treningowy + dieta

STWÓRZ WŁASNĄ OPINIĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura znaczy w terenie ręki! Somatodrol zwiększy Twoją wagę i wielkość mięśniową. To głównie skuteczny i mocny środek dostępny dla każdego, kto potrzebuje zrobić rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która umożliwi Ci wykuć mięśnie jak stal. Miej najdoskonalsze skutki wysiłków i poczuj różnicę po jakiejś serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie istniał na ochron Twojego testosteronu. Nazywa to jedne korzyści. Dostrzeż gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie wielkości i mocy jeszcze przenigdy nie istniałoby naprawdę gładkie oraz bliskie. Będziesz korzystał gwarancję, że testosteron nie zamieni się już nigdy w estrogen. Stosowanie Cerberusa łącznie z preparatem Somatodrol doprowadzi Cię do dużego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do powstawania Kimery. Z nią Twoje ciało przejdzie niesamowitą transformację i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające wyniki treningów i zwiększające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na odwagę oraz wstąp na następujący poziom ćwiczeń. Kimera to konkretniejsza różnica i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN Oraz MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie dobrego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Przetestuj zestaw witamin i minerałów, przygotowany specjalnie po to, by uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i uzyskaj to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną dodatnio na wyniki treningów. Zwiększ wydajność fizyczną chociażby o 30%. Szybciej regeneruj się po każdej morderczej rywalizacji oraz bądź gotowy do nowego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z ZAŁOŻENIAMI!

Dobrze znasz, że same suplementy nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to także stworzony przez Jacka Ratusznika zestaw szkoleń i zbilansowana dieta. Wszystko opisane w najściślejszym szczególe. Nie będziesz korzystał żadnych wątpliwości jak podawać suplementy, co jeść również jak uczyć, aby poprawić organizację i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie szkoleń i powtórzenia zgodnie z założeniami:

dwa dni treningu
sam dzień regeneracji

Rezultaty będą jasne już za trzy miesiące!

Iridium Labs price

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )